АНОНС: КУДИ ЙДУТЬ ГРОШІ КИЯН? (Фундація «Відкрите суспільство» проведе громадську експертизу цільових програм столиці)

Отримання та витрачання бюджетних коштів у Києві залишається непрозорим для мешканців міста. Останні шість років міська влада не спроможна виконати власні плани щодо наповнення скарбниці столиці. Тому вона забуває звітувати перед громадою, як того вимагає закон. За завісою залишаються ефективність і результативність міських цільових програм, на які щороку витрачається третина столичного бюджету (7 млрд грн.).

Фундація “Відкрите суспільство” прагне розкрити лаштунки столичного бюджетного процесу у ході аналізу результативності виконання 5-ти найбільш резонансних міських цільових програм з наявними корупційними ризиками . Наш трирічний моніторинг бюджету столиці та стеження за тим, як влада Києва розпоряджається коштами, показали наявність проблем на кожній стадії бюджетного процесу. Ми прагнемо поліпшити результативність міських цільових програм  встановити дієвий  громадський контроль над їх виконанням, збільшити рівень їх відкритості.

Міські цільові програми:

1) Київська міська програма сприяння розвитку малого та середнього підприємництва.

2) Програма приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва .

3) Програма використання та охорони земель міста Києва .

4) Міська цільова програма «Здоров'я киян».

5) Міська комплексна програма «Столична культура і мистецтво». 

Чого ми прагнемо досягти?

  • Ефективного планування міських програм, які відповідали б потребам киян (високої АДЕКВАТНОСТІ)
  • Якісного використання коштів Києва   в існуючій системі закупівель (належного АДМІНІСТРУВАННЯ)
  • Досягнення значень результативних показників запланованих у міських програмах (високої РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ).

Тримайте руку на пульсі!

logo osf ГО "Фундація "Відкрите суспільство" є відкритим для співпраці із медіа — наші аналітичні матеріали, експертні коментарі, різноманітна статистика та виявлені порушення знаходяться у відкритому доступі. Коментарі та матеріали можна отримати у Олександра Бабаніна ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) та Любича Андрія ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ). Крім того, запити та пропозиції можна направляти на нашу поштову скриньку ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) , або за номером тел. / факс (044) 425-77-09.

IRF Громадська експертиза здійснюється за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» ( www . irf . ua ) . Інформаційні бюлетені про поточні результати проекту розміщуватимуться на сайті Фундації «Відкрите суспільство» ( www.deputat.org.ua ) та на сайті коаліції громадських організацій - громадське партнерство «За доброчесні державні закупівлі»:

integrity  

http://www.integrity.pp.ua/ua/corruption-and-procurement/reforma-biudzhetnoi-systemy/rozrobka-propozytsii-do-publichnykh-polityk-shchodo-biudzhetu-mista-kyieva-reformuvannia-biudzhetnoho-protsesu .

У 2010-2012 роках  Фундація «Відкрите суспільство» досліджувала бюджетні процеси в столиці та оприлюднила на засіданнях круглих столів річні аналітичні звіти про проблеми бюджету м. Києва (за 2010 і 2011 роки) [1] [2] . Два роки поспіль аналітичний продукт Фундації «Відкрите суспільство» було визнано найкращим продуктом про проблеми бюджету столиці як незалежними експертними інституціями, так і власне керівництвом міста, яке оцінило вищезгадані дослідження як зразок ефективної співпраці організації громадянського суспільства з владою задля покращення проблем столиці.


[1]               Громадський моніторинг бюджету м. Києва-2010   http://www.youtube.com/watch?v=e-kfAfUhT4A

[2]               Громадський моніторинг бюджету м. Києва-2011   http://www.youtube.com/watch?v=wfz-YGi7Q_M

 

30 травня відбудеться зустріч Валерія Хорошковського з представниками громадських об'єднань

30 травня 2012 року відбудеться зустріч Першого віце-прем’єр-міністра України В. І. Хорошковського з представниками громадських об’єднань для обговорення питань запобігання корупції під час здійснення закупівель за державні кошти
 
Початок заходу 11.00
Вхід для ЗМі до 10.30
Місце проведення:м. Київ, вул. Грушевського 12/2, Будинок Уряду, 6-й поверх зал засідань. (Вхід через 1-й під’їзд)
Акредитація для ЗМІ до 17.00 29 травня.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245253355&cat_id=244276543

Почесні тендерні граблі

Друзі-журналісти! Прийдіть, напишіть і допоможіть не наступити на старі граблі.

"Почесні тендерні граблі"

Прес-конференція на тему: «Почесні тендерні граблі» у зв'язку з щорічним затягуванням Міністерством охорони здоров’я України тендерів на закупівлю життєво-необхідних ліків. На прес-конференції пацієнти з найбільш небезпечними та смертельними захворюваннями звернуться до нового міністра охорон и здоров’я – Раїси Богатирьової – з єдиним проханням: в найкоротший термін оголосити тендери на закупівлю ліків для пацієнтів, що живуть з ВІЛ, туберкульозом, онкологічними захворюваннями та гемофілією.

Тендери в тінь, гроші на підкуп виборців?

Громадське Партнерство «За доброчесні державні закупівлі в Україні», громадські рухи ЧЕСНО та «Ми – європейці» 13 березня 2012 року (у вівторок) о 9.30 біля Верховної Ради України (з боку Маріїнського парку) проведуть вуличну акцію під назвою «Тендери в тінь, гроші на підкуп виборців?».

Мета акції - висловити свій протест проти закладення корупційних ризиків у законопроект № 9634 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель" , який був ухвалений у першому читанні 9 лютого 2012, а також вручити відповідне звернення депутатам Верховної Ради.

Центр політичних студій та аналітики оголошує набір до участі в семінарі «Як організувати громадський контроль за діяльністю тендерних комітетів на місцевому рівні?»

Центр політичних студій та аналітики оголошує набір до участі в семінарі «Як організувати громадський контроль за діяльністю тендерних комітетів на місцевому рівні?».

Семінар відбувається в рамках Проекту „Школа громадських аудиторів“ за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна За свободу.

Анонс круглого столу: «Реформи без політиків: від обмежених можливостей сучасного феодалізму до широких альтернатив»

3 лютого ( п’ятниця) з 13.00 – 15.00 в Інформаційній агенції «Українські новини» ( вул. Еспланадна, 20 ) відбудеться круглий стіл:
«Реформи без політиків: від обмежених можливостей сучасного феодалізму до широких альтернатив»

Дізнайтесь в Одесі про тендерних Остапів Бендерів у карикатурах

Про...Україну

Шановні друзі!

23 листопада 2011 року (в середу) о 12.30 в приміщенні Одеської обласної державної адміністрації (Одеса, вул. Канатна, 83, 3-й поверх) Громадське партнерство «За доброчесні державні закупівлі» та Одеський обласний осередок громадської організації "Демократичний Альянс" представляють широкій громадськості виставку карикатур на тему: «Яка ціна державних закупівель в Україні?».

Захід відбувається за підтримки Гром адської ради при Одеській облдержадміністрації.

Гості виставки визначать переможця конкурсу експонатів «Тендерна закупівля 2011 року».

Під час виставки відбудеться презентація громадського Партнерства «За доброчесні державні закупівлі» та майстер-клас «Як повідомити про корупцію в тендерах, використовуючи сайт www.integrity.pp.ua ».

Дізнайтеся про тендерних Остапів Бендерів у карикатурах

Про...Україну Шановні друзі!

21 листопада 2011 року (у понеділок) о 12.30 у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.А.Тімірязєва ( Вінниця , вулиця Соборна, 72 ) Громадське партнерство «За доброчесні державні закупівлі» та громадська організація «Філософія Серця» (м.Вінниця) представляють широкій громадськості виставку карикатур на тему: «Яка ціна державних закупівель в Україні?» .

Гості виставки визначать переможця конкурсу експонатів «Тендерна закупівля 2011 року».

Під час виставки відбудеться презентація громадського Партнерства «За доброчесні державні закупівлі» та майстер-клас «Як повідомити про корупцію в тендерах, використовуючи сайт www.integrity.pp.ua ».

Дізнайтеся про тендерних Остапів Бендерів у карикатурах

Про...Україну 27 жовтня 2011 року (у четвер) о 17.00 у книжковій кав’ярні «Бабуїн» (Київ, вулиця Симона Петлюри, 10) відбудеться подія року у сфері державних закупівель.

Громадське партнерство «За доброчесні державні закупівлі» презентує широкій громадськості виставку карикатурах на тему українських тендерів.

Презентація сайту громадського партнерства «За доброчесні державні закупівлі» - «українського Вікіліксу» у сфері тендерів

повідомити про корупцію 20 жовтня 2011 року о 10.30 під час прес-конференції в УНІАНІ відбудеться презентація спеціалізованого сайту громадського партнерства «За доброчесні державні закупівлі» - www.integrity.pp.ua . Представник секретаріату партнерства Алла Волошина та президент Творчого об'єднання «ТОРО» - Контактної групи в Україні Transparency International Олексій Хмара розкажуть про важливість для України нового інтернет-ресурсу у сфері тендерів і його завдання.
Ви тут: Головна